یکشنبه، 29 فروردین 1400

15 آذرماه ؛ آخرین مهلت بروزرسانی اطلاعات کلیه اعضای سازمان نظام پزشکی

  • 18 آبان 1399
  • 10:44
  • سازمان
  • 0 دیدگاه
  • 1520 بازدید
  • Article Rating
15 آذرماه ؛ آخرین مهلت بروزرسانی اطلاعات  کلیه اعضای سازمان نظام پزشکی

معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی گفت: کلیه اعضای سازمان نظام پزشکی حداکثر تا 15 آذرماه فرصت دارند با مراجعه به سایت این سازمان و مشاهده هر نوع مغایرت نسبت به بروزرسانی اطلاعات خود اقدام کنند.

دکتر محمد جهانگیری معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی سازمان با اشاره به این که طبق یک برنامه 3 ساله از اعضای نظام پزشکی درخواست کردیم با تمدید آنلاین پروانه فعالیت ،بروزرسانی اطلاعات خود را در دستور کار قرار دهند؛ اظهار کرد: مرجعیت اطلاع رسانی به مردم و سازمان های بیمه گر در خصوص پزشکان سازمان نظام پزشکی بوده و طبق توافق انجام شده با بیمه های پایه و تکمیلی مقرر شده است بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه نظام پزشکی همکارانمان طرف قرارداد بیمه ها باشند.


وی افزود: اطلاعات مندرج در سامانه نظام پزشکی در نحوه عقد قرار داد با سازمان های بیمه گر مورد استفاده قرار می گیرد ؛ بنابراین ضروری است اطلاعات اعضای نظام پزشکی کامل و جامع بوده تا مردم و سازمان های بیمه گر از صحت و سقم و صلاحیت افراد برای ارائه خدمات درمانی مطلع باشند.


جهانگیری تصریح کرد: در همین راستا ، کلیه اعضای سازمان نظام پزشکی حداکثر تا 15 آذرماه فرصت دارند تا با مراجعه به سایت این سازمان و مشاهده هر نوع مغایرت در اطلاعات مندرج خود نسبت به بروزرسانی آن اقدام کنند.

انتهای پیام

برچسب ها : اطلاعیه
زهرا رحیمی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.