ﺳﻪشنبه، 16 آذر 1400

تدابیر سازمان نظام‌پزشکی جهت کاهش مراجعه حضوری اعضا برای دریافت گوداستندینگ

  • 02 اردیبهشت 1399
  • 08:39
  • سازمان
  • 2 دیدگاه
  • 51789 بازدید
  • Article Rating
تدابیر سازمان نظام‌پزشکی جهت کاهش مراجعه حضوری اعضا برای دریافت گوداستندینگ
سازمان نظام‌پزشکی تدابیر ویژه‌ای را اتخاذ نموده تا مراجعه حضوری اعضای محترم سازمان جهت درخواست گواهی گوداستندینگ به حداقل ممکن برسد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل، با توجه به پاندمی ویروس کووید-۱۹، سازمان نظام‌پزشکی تدابیر ویژه‌ای جهت صدور گواهی گوداستندینگ (عدم سو پیشینه انگلیسی) اتخاذ نموده تا حضور اعضای محترم به حداقل ممکن برسد. لازم به ذکر است که این تدابیر مربوط به اعضای محترم ساکن تهران است که سابق بر این لازم بود جهت ارائه درخواست گوداستندینگ، پرداخت هزینه‌های لازم و تکمیل فرم مربوطه، مراجعه حضوری داشته باشند. اعضای محترم ساکن شهرستان، باید همچنان به نظام­پزشکی شهر مربوطه مراجعه کنند و درخواست ایشان به همراه اسکن مدارک مربوطه از طریق اتوماسیون برای سازمان مرکزی ارسال می‌شود. گواهی این اعضای محترم از طریق پست مخصوص سازمان برای نظام‌پزشکی شهر درخواست‌کننده ارسال می‌شود.

 توجه به پاندمی ویروس کووید-۱۹، سازمان نظام‌پزشکی تدابیر ویژه‌ای جهت صدور گواهی گوداستندینگ (عدم سو پیشینه انگلیسی) اتخاذ نموده تا حضور اعضای محترم به حداقل ممکن برسد.

جهت دریافت گواهی گوداستندینگ باید مراحل زیر توسط متقاضیان انجام پذیرد:

۱- لازم است بدهی حق عضویت پرداخت شود، به‌بیان‌دیگر بدهی حق عضویت صفر باشد. متقاضیان می‌توانند به پروفایل خود در سازمان نظام‌پزشکی وارد شوند و به‌صورت آنلاین با یکی از کارت‌های عضو شبکه شتاب، مبلغ را پرداخت کنند. اگر پرسشی در این خصوص دارید، لطفاً با واحد ثبت‌نام تماس بگیرید.

۲- برای دریافت هر نسخه گواهی گوداستندینگ در پاکت مهروموم‌شده لازم است 182 هزار تومان پرداخت شود. جهت پرداخت آنلاین، لطفاً با واحد مالی تماس بگیرید تا لینک پرداخت برای شما ارسال شود. پرداخت با یکی از کارت‌های عضو شبکه شتاب قابل انجام است.

۳- در زمان درخواست گواهی گوداستندینگ، لازم است کارت عضویت نظام‌پزشکی شما حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد. لطفاً قبل از درخواست، تاریخ اعتبار کارت عضویت نظام‌پزشکی خود را بررسی کنید. اگر کارت شما اعتبار لازم را ندارد، باید نسبت به تمدید کارت اقدام کنید و سپس قادر خواهید بود، برای گواهی گوداستندینگ اقدام کنید.

تمدید کارت عضویت به‌صورت آنلاین قابل انجام است، اگر پرسشی در این خصوص دارید، لطفاً با واحد ثبت‌نام تماس بگیرید.

توجه یک: اگر کارت عضویت نظام‌پزشکی شما تاریخ اعتبار ندارد، به این معنی است که مدت‌ها پیش منقضی شده است و باید نسبت به تمدید آن اقدام کنید.

 توجه دو: کلیه پرداخت‌ها باید به شیوه فوق انجام پذیرد تا در سیستم سازمان ثبت شود، به‌هیچ‌وجه نیازی به ارائه

حضوری فیش‌های پرداخت نیست.

پس از انجام مراحل فوق، ایمیلی به goodstanding@irimc.org بفرستید و تصویر صفحه یک پاسپورت (صفحه مشخصات) و کارت نظام‌پزشکی را پیوست (اتچ) کنید. در بخش عنوان ایمیل حتماً نام و نام خانوادگی و شماره نظام‌پزشکی خود را بنویسید. به دلایل امنیت سیستم، ایمیل‌هایی که این قانون را رعایت نکنند باز نشده و پاک خواهد شد. در قسمت متن ایمیل (بادی) کشور مقصد و نهاد دریافت‌کننده گواهی را ذکر کنید. لطفاً متن ایمیل تماماً به فارسی یا (ترجیحاً) انگلیسی باشد.

 

ایمیل ارسالی شما بررسی خواهد شد. اگر کلیه پرداخت‌ها انجام‌گرفته باشد و مدارک و اطلاعات ارسالی کامل باشد، شما در سریع‌ترین زمان ممکن ایمیل زیر را دریافت خواهید کرد

Received. Your GSC Application is being processed

درنهایت از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می‌شود که گواهی شما آماده است.

لطفاً توجه داشته باشید که برای صدور گواهی گوداستندینگ، سوابق حرفه‌ای شما توسط معاونت محترم انتظامی بررسی می‌شود و در صورت تأیید آن معاونت، امکان صدور گواهی وجود دارد. این پروسه نیاز به زمان دارد. لطفاً این موضوع را در نظر بگیرید و در بازه زمانی مناسب درخواست گواهی خود را ثبت کنید.

به دلیل پاندمی کووید-19، سازمان نظام‌پزشکی کلیه امور را بر اساس اولویت‌بندی انجام می‌دهد و پاسخ‌دهی به درخواست‌ها بیش از زمان معمول طول خواهد کشید. از درک شما نسبت به شرایط موجود سپاسگزاریم. بااین‌وجود، همواره تلاش می‌کنیم تا کلیه امور در سریع‌ترین زمان ممکن صورت پذیرد.

برچسب ها : اطلاعیه
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

مهدی لاهرودی پنجشنبه, 07 اسفند,1399 22:37
سلام و عرض ادب. برای دریافت good standing جهت پرداخت مبلغ این کار چگونه و با چه لینک یا ایمیلی با واحد مالی هماهنگ کنم؟
===
سلام با واحد مالی تماس حاصل نمایید
علی ﺳﻪشنبه, 22 تیر,1400 06:49
ایا امکان ایمیل کردن گواهی گوداستندینگ وجود دارد؟
===
سلام در درخواست خود آدرس ایمیل سازمانی که باید این گواهی را دریافت کند ذکر نمایید