ﺳﻪشنبه، 25 خرداد 1400

انتشار مجموعه کتاب‌های الکترونیکی چندرسانه‌ای کروناروایت در قالب EPUB3

انتشار مجموعه کتاب‌های الکترونیکی چندرسانه‌ای کروناروایت در قالب EPUB3
مجموعه کتاب‌های الکترونیکی کروناروایت در قالب EPUB3 منتشر شد که علاوه بر متن و تصویر شامل فیلم، پیوند و محتوای تعاملی نیز هستند.

"کروناروایت" طرح بزرگی است که لحظه‌های ماندگار مقابله با کرونا را در روایت‌های متنوع هنری و علمی گردآوری و ثبت و ضبط کرده است و در "ده روایت" در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

کرونا به روایت مدیران نظام پزشکی (در ابتدای تمام کتاب‌های الکترونیکی)، کرونا به روایت تصویر، کرونا به روایت سینما، کرونا به روایت رسانه، کرونا به روایت علوم انسانی سلامت، کرونا به روایت ادبیات، کرونا به روایت مسئولیت اجتماعی، کرونا به روایت ایثار (شهدای سلامت)، کرونا به روایت تلویزیون و کرونا به روایت آموزش همگانی از حیطه های این رویداد بود.

در ابتدای این کتاب‌ها، فیلم‌ "یادبودنویسی" شخصیت‌های مختلف بر "تابلوی یادبود" کروناروایت و همچنین روایت مدیران سازمان نظام پزشکی از مقابله با کرونا به نمایش درآمده است.

"مجموعه کتاب‌های الکترونیکی کروناروایت" در قالب EPUB3 منتشر می‌شوند و علاوه بر متن و تصویر شامل فیلم، پیوند و محتوای تعاملی نیز هستند که تجربه‌ای مستندوار، جدید و خوشایند را برای خوانندگان فراهم می‌کنند. این کتاب‌ها "پویا" و دارای "قابلیت بروزرسانی" بوده و در بستر وب و اپلیکیشن در دسترس هستند.

برای دریافت مجموعه کتاب‌های الکترونیکی کروناروایت بر روی لینک‌ کلیک نمایید و پس از کلیک بر روی هر کتاب و ثبت‌نام، کتاب را مطالعه نمایید.

برچسب ها : کرونا روایت
دکتر محمد کیاسالار امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.