ﺳﻪشنبه، 6 آبان 1399

آسمانی شدن پنجمین پزشک بوشهری بر اثر ابتلا به کرونا

  • 08 مرداد 1399
  • 11:58
  • سلامت
  • 1 دیدگاه
  • 222 بازدید
  • Article Rating
آسمانی شدن پنجمین پزشک بوشهری بر اثر ابتلا به کرونا
دکتر "همایون فیوض" پزشک عمومی در بوشهر امروز (8 مردادماه) بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان شهدای خلیج فارس این شهر به جمع همکاران شهید مدافع سلامت خود پیوست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و به نقل از ایرنا؛دکتر فیوز که ۵۴ بهار زندگی خود را طی کرده بود حین خدمت در مبارزه با ویروس کرونا به این بیماری مبتلا شد و در بیمارستان شهدای خلیج فارس دعوت حق را لبیک گفت.

این شهید مدافع سلامت در هفته‌های اخیر بر اثر ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در بیمارستان شهدای خلیج فارس بستری بود که با وجود تلاش پزشکان و کادر درمان این بیمارستان جان خود را نثار خدمت به همنوعان کرد و به دیدار حق شتافت.
از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون پنج پزشک و یک بهیار از استان بوشهر در حین ارائه خدمت به بیماران مبتلا به کرونا جان خود را فدا کرده و به جمع شهدای مدافع سلامت پیوسته‌اند.

پیش از این نیز  شهیدان پزشک فخری متخصص بیهوشی، خضر خلیلی پزشک عمومی، مهدی سروستانی متخصص مغز و اعصاب، نادر حیدریانی داروساز و زهرا عبداللهی کارسناس بهیاری از اهالی استان بوشهر در راه مبارزه با بیماری کرونا جان خود را از داده بودند.

انتهای پیام

زهرا رحیمی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هاشمی پنجشنبه, 09 مرداد,1399 15:37
خداوند این عزیز را رحمت بفرماید بنده حقیر در سفر حج در خدمت ایشان بودم . ایشان فوق العاده ای انسان شریفی بودند. خادم بودند. ان شاالله در این روز عزیز(عرفه) مهمان آقا سیدالشهداء حضرت اباعبدالحسین علیه السلام باشند