جمعه، 17 آذر 1402

پیش‌بینی آمار ۵۴ هزار قربانی کرونا در انگلیس

پیش‌بینی آمار ۵۴ هزار قربانی کرونا در انگلیس

رویترز با توجه به شمار بالای افراد مبتلا به کرونا در انگلیس اعلام کرده که تخمین می‌زند که آمار قربانیان در این کشور از مرز ۵۴ هزار تن فراتر خواهد رفت.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی، به نقل از خبرگزاری رویترز بنا بر اطلاعات بدست آمده از منابع رسمی و وضعیت نه چندان مشخص انگلیس در مقابله با کرونا که دارای یکی از بدترین آمار کرونا در جهان است، تخمین زده می‌شود با توجه میزان مبتلایان و افراد مشکوک به ناقل بودن ویروس کرونا در بریتانیا، شمار قربانیان در این کشور از مرز ۵۴ هزار نفر فراتر خواهد رفت.

بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس اعلام کرده است که رستوران‌ها، هتل‌ها و آرایشگاه‌ها از تاریخ ۴ ژوئیه در لندن و با هدف احیای اقتصاد آسیب دیده‌ی کشور مجدد بازگشایی خواند شد.

براساس اطلاعات بدست آمده از منابع رویترز کشور انگلیس با این آمار بالای مبتلایان می‌تواند شاهد افزایش شمار قربانیان و گذشتن از مرز ۵۴ هزار نفر باشد و حتی در جایگاه دوم جهان قرار گیرد.

***سازمان نظام پزشکی  را در اینستاگرام  دنبال کنید

انگلیس با ۳۰۶ هزار و ۹۵۸ مورد قطعی ابتلا به کرونا و حدود ۴۳ هزار جان باخته بر اثر ابتلا به کرونا دارای سومین جایگاه جهان از لحاظ آمار قربانیان پس از ایالات متحده و برزیل قرار گرفته است.

انتهای پیام

زهرا رحیمی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.