ﺳﻪشنبه، 19 اسفند 1399

برگزاری رویداد کارآفرینی فناوری های تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی وآزمایشگاهی از سوی نظام پزشکی

  • 23 آذر 1398
  • 10:18
  • سازمان
  • 0 دیدگاه
  • 1416 بازدید
  • Article Rating
 برگزاری رویداد کارآفرینی فناوری های تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی وآزمایشگاهی از سوی نظام پزشکی
دومین رویداد کارآفرینی فناوری های تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی وآزمایشگاهی به همت معاونت آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشکی و با هدف گسترش زیست بوم کارآفرینی و نوآفرینی با تمرکز بر حوزه تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و آزمایشگاهی 3 بهمن ماه 1398 در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.


دکتر علیرضا سلیمی، معاون آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشکی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی این سازمان در خصوص اهداف برگزاری این رویداد کارآفرینی گفت: این رویداد با هدف ایجاد مشارکت اجتماعی در راستای تولید و ارتقای زیست بوم سلامت، توانمندسازی نظام بهداشت، درمان، سلامت و همچنین جذب افراد مستعد پیشرفت در زمینه ایده پردازی و کارآفرینی برگزار می¬شود.
وی افزود : از تمام گروه-های کسب و کار نوپا، تیم¬های توانمندی که دارای ایده، طرح و یا محصول اولیه در زمینه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی هستند؛ دعوت می شود در این رویداد شرکت کرده و نسبت به ارائه ایده،طرح کسب و کار یا محصول خود به داوران اقدام نمایند.
وی با اشاره به این که شتاب دهنده تخصصی سکو به عنوان مجری و برگزار کننده این رویداد انتخاب شده است تا از زمان ثبت نام تیم ها نسبت به ارائه خدمات مشاوره ای به آنها اقدام نماید؛ تصریح کرد: رویداد کارآفرینی فناوری¬های تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی وآزمایشگاهی با همکاری دستگاه¬ها و سازمان¬های مسئول در بستر فناوری¬های نوین، در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی در 3 بهمن ماه 1398 در دانشگاه صنعتی شریق برگزار می¬ شود.
  سلیمی خاطرنشان کرد :  علاقه مندان به شرکت در رویداد کارآفرینی فناوری¬های تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی  می توانند ایده های کسب و کاریا محصولات اولیه خود را در دسته های گجت های پوشیدنی،  تجهیزات زیبایی، تجهیزات مراقبت خانگی، تجهیزات خود مراقبتی، تجهیزات ، لوازم و مواد یکبار مصرف با محور های پایش، کنترل، کاهش یا تسکین درد بیمار، بهداشت، مراقبت، کنترل و درمان،  بارداری، فرزند پروری و سالمندی شرکت دهند.
معاون آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشکی یاد آور شد : شرکت کنندگان در این رویداد در صورت کسب امتیازات لازم و انتخاب به عنوان تیم برتر می توانند از تسهیلات شتابدهی، جوایز نقدی و حمایت های مادی و معنوی صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی و جمعی از حامیان این رویداد برخوردار شوند . همچنین علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از اخبار به نشانی www.SakooAccelerator.com  مراجعه کنند.

زهرا رحیمی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.