یکشنبه، 19 اردیبهشت 1400

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت خبرداد؛

تغییر رشته فرزندان اعضای هیات علمی از دامپزشکی به رشته‌های پزشکی متوقف شد

  • 23 مهر 1398
  • 08:19
  • سازمان
  • 1 دیدگاه
  • 482 بازدید
  • Article Rating
تغییر رشته فرزندان اعضای هیات علمی از دامپزشکی به رشته‌های پزشکی متوقف شد
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت گفت: با تصمیم شعبه ۴۵ دیوان عدالت اداری، نامه شماره ۵۲۰/۵۰۵ مورخ ۱۱ شهریور ۹۸ معاونت آموزشی وزارت بهداشت لازم الاجرا است و تغییر رشته فرزندان اعضای هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی از دامپزشکی به دیگر رشته‌های پزشکی، دندان‌پزشکی و داروسازی متوقف شده است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و به نقل از وبدا،دکتر کریم همتی  با اعلام این خبر افزود: بر این اساس دستور موقت صادره از شعبه ۴۵ دیوان عدالت اداری که مبین جلوگیری از نامه معاونت آموزشی در جهت عدم اجازه این روند بود با تصمیم جدید شعبه مذکور کان لم یکن شده است.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت ادامه داد: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی نامه‌ای به ریاست دیوان عدالت اداری رفع اثر از دستور موقت صادره را درخواست کرده بود.

همتی بیان کرد: وزیر و معاونان وزارت بهداشت تمام تلاش خود را در مسیر برقراری عدالت آموزشی به کار خواهند گرفت تا ضمن به حداقل رسیدن نگرانی آحاد جامعه از موضوع فوق که در چند روز اخیر انعکاس گسترده‌ای در فضای مجازی و رسانه‌ای پیدا کرده بود، امکان ادامه تحصیل افراد شایسته و توانمند در تمام رده‌های آموزشی فراهم شود.

انتهای پیام

زهرا رحیمی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

شکاری چهارشنبه, 07 اسفند,1398 23:12
خانه از پای بست ویران است
اگریه استاددانشگاه راضی بشه یه آدم کم توان ( فرزندش)جای یه آدم توانمند رابگیره این شخص لیاقت استادی ندارد هرچند از زمانیکه سهمیه بوجود امد این استادان کنونی خودشون جای توانمندها اشغال کردند
ازورودی های ۱۳۶۱ به اینور