یکشنبه، 14 خرداد 1402

هم اندیشی نمایندگان مجلس و نظام پزشکی برگزار می شود

هم اندیشی نمایندگان مجلس و نظام پزشکی برگزار می شود
نشست مشترک اعضای کمیسیون بهداشت و درمان با نمایندگان ارکان نظام پزشکی به منظور تعامل و هم اندیشی پیرامون مسائل مرتبط با جامعه پزشکی و حوزه سلامت برگزار می شود.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی ؛ دکتر مسعود حبیبی معاون اجتماعی و امور مجلس سازمان نظام پزشکی در خصوص اهم مباحث مورد بحث در این نشست اظهار کرد: تعرفه های پزشکی ، مباحث مربوط به مالیات و عدالت مالیاتی، نظام ارجاع ، بحث کاربری مطب ها و  بررسی راهکارهای تحقق احکام حوزه سلامت در برنامه ششم توسعه از جمله موضوعات مورد توجه در این نشست مشترک است.

وی با ا شاره به نقش مجلس شورای اسلامی در توسعه و پیشرفت کشور و هم چنین حفظ و ارتقاء سلامت در جامعه افزود: این گفت و گو و تبادل نظرها همواره مورد نیاز بوده و سازمان نظام پزشکی نیز به منظور حفظ و استمرار این تعامل تلاش می کند.

وی ادامه داد: لازم است تا نظام پزشکی های شهرستان ها و شورای هماهنگی استان ها با نمایندگان مردم گفت و گو و تبادل نظر داشته باشند زیرا جامعه فرهیخته پزشکی از اقشار مورد اعتماد مردم هستند و این تعاملات موجب حل و فصل مشکلات  پیش روی آحاد مردم و جامعه پزشکی و در نهایت اعتلای سلامت جامعه خواهد بود.

انتهای پیام

زهرا رحیمی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.