شنبه، 16 اسفند 1399

توسط سازمان نظام پزشکی برگزار می‌شود. آئین نکوداشت دکتر عباس شیبانی، اولین رئیس سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی

  • 20 دی 1394
  • 14:55
  • سازمان
  • 0 دیدگاه
  • 262 بازدید
  • Article Rating
خصلت‌های مردمی بودن، پاکدستی و صداقت دکتر عباس شیبانی در طول سال‌ها خدمت و معرفی و شناساندن اینگونه افراد به پزشکان و مردم در افزایش اعتمادسازی در جامعه کمک شایان توجهی می‌کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام پزشکی، دکتر سعید ساعی معاون رفاهی اجتماعی این سازمان ضمن اعلام این خبر افزود: سازمان نظام پزشکی در نظر دارد از آن دسته از پزشکانی که در عرصه‌های مختلف به مردم خدمت کرده و مایه مباهات و افتخار جامعه پزشکی می‌باشند تجلیل و قدردانی به عمل آورد.

به گفته دکتر ساعی، بنا بر نظر شورای فرهنگی سازمان و نیز رئیس کل سازمان مقرر گردید در همین راستا، به منظور نکوداشت دکتر عباس شیبانی که اولین رئیس سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی بوده است مراسمی در کتابخانه ملی ایران برگزار خواهد شد.

دبیر ستاد برگزاری این برنامه با اشاره به خصلت‌های مردمی بودن، پاکدستی و صداقت دکتر عباس شیبانی در طول سال‌ها خدمت به مردم افزود: معرفی و شناساندن اینگونه افراد به پزشکان و مردم در افزایش اعتمادسازی در جامعه کمک شایان توجهی می‌کند.

دکتر ساعی از استقبال قابل توجه انجمن‌ها، بیمارستان‌ها و بزرگان جامعه پزشکی از این مراسم خبر داد و گفت: بنا به درخواست دکتر عباس شیبانی مقرر شد در اجرای این برنامه از هر گونه هزینه اضافی و غیر ضرور خودداری شود.

دکتر عباس شیبانی پزشک عمومی و از مبارزان فعال در ایام انقلاب اسلامی است که سابقه سال‌ها خدمت در عرصه‌های مختلف جمهوری اسلامی را در کارنامه خود دارد. دکتر شیبانی اولین رئیس نظام پزشکی جمهوری اسلامی و عضو فعلی شورای شهر تهران می‌باشد.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.