یکشنبه، 16 آذر 1399

حضور رئیس کل سازمان نظام پزشکی در مراسم اختتامیه جشنواره بین‌المللین موسیقی فجر

  • 05 اسفند 1392
  • 17:03
  • سازمان
  • 0 دیدگاه
  • 365 بازدید
  • Article Rating
دکتر علیرضا زالی رئیس کل سازمان نظام پزشکی در آیین پایانی جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر حضور یافت و با مسؤولان فرهنگی و هنرمندان دیدار کرد

در این مراسم که با حضور دکتر علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهندس باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و دکتر احمد مسجد جامعی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و هنرمندان برجسته کشور در تالار وحدت برگزار شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش از سخنان خود به اهمیت استفاده از ابزارهای هنری در کاهش و آسیب‌های اجتماعی اشاره و گفت اعتماد متقابل و ارتباط بیشتر با هنرمندان و تولیدکنندگان آثار هنری می‌تواند ظرفیت‌ها و استعدادهای آنان را در خدمت موسیقی سالم و قابل ارائه قرار دهد.

لازم به ذکر است در نشستی در حاشیه‌ی این مراسم با حضور دکتر پیروز ارجمند مدیر کل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دکتر علیرضا ناصری مشاور فرهنگی هنری رئیس کل سازمان نظام پزشکی این موضوع مورد رسیدگی قرار گرفت و مقرر شد همایش علمی با موضوع هنر و سلامت توسط معاونت هنری وزارت ارشاد و سازمان نظام پزشکی کل کشور با همکاری مرکز مطالعات هنر رسانه و سلامت برنامه‌ریزی و برگزار گردد.

در این مراسم از اقدامات فرهنگی، دیدارهای مختلف و رویکرد حمایتی رئیس کل سازمان نظام پزشکی به مسأله سلامت هنرمندان اشاره و این گونه فعالیت‌ها در دوره جدید سازمان با تشویق مستمر مورد قدردانی شرکت‌کنندگان قرار گرفت.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.