شنبه، 16 اسفند 1399

اطلاعیه سازمان نظام پزشکی در خصوص اظهار نامه مالیاتی

  • 03 اسفند 1394
  • 14:28
  • سازمان
  • 0 دیدگاه
  • 447 بازدید
  • Article Rating
معاون برنامه ریزی و نظارت سازمان نظام پزشکی بخشنامه ای را در خصوص اظهارنامه و پرداخت مالیات به روسای سازمان نظام پزشکی شهرستان ها ابلاغ کرد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پزشکی متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

 

بسمه تعالی

 

رئیس محترم سازمان نظام پزشکی شهرستان ....

احتراما ؛ پیرو اطلاعیه شماره 47598 مورخ 25/8/94 خواهشمند است دستور فرمایید ؛ موارد اشاره شده در این بخشنامه به طریق شایسته به اطلاع اعضای محترم آن سازمان برسد. با توجه به نزدیک شدن پایان سال ، سرعت در این اطلاع رسانی مزید امتنان خواهد بود.

"اطلاعیه "

قابل توجه اعضای محترم سازمان نظام پزشکی ؛ با عنایت به اینکه ارائه اظهار نامه و پرداخت مالیات در قانون به هر شهروند ایرانی تکلیف گردیده است ؛اعضای سازمان نظام پزشکی در صورتی که تا پایان سال 1394 اقدامات زیررا به عمل آورند مشمول جرایم مقرر در قانون مالیاتهای مستقیم (ق.م.م) نمی گردند.

1-     تشکیل پرونده الکترونیکی در واحدهای مالیاتی مربوط

2-     اخذ قانونی با توجه به عدم تنظیم آیین نامه ی اجرایی ماده 95 ق.م.م تا تاریخ تنظیم و ابلاغ آیین نامه

الف : کلیه ی اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل (اشخاص حقیقی ) که در محدوده ی استان تهران مشغول فعالیت هستند با مراجعه به سایت www.irsherkat.ssaa.ir مربوط به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دفاتر قانونی خود را پلمپ و اخذ نمایند.

ب: کلیه ی اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل (اشخاص حقیقی) که در محدوده ی استان تهران واقع نشده اند با مراجعه به واحدهای مالیاتی مربوطه و ادارات ثبت شرکتهای شهر یا استان مربوطه ؛ اقدام به اخذ و ثبت دفاتر قانونی نمایند.

د:قابل توجه کلیه ی اعضای محترم (اشخاص حقیقی ) در صورت لزوم با مراجعه به واحدهای مالیاتی مربوطه دفاتر هزینه و درآمد ثبت نمایند.

 

دکتر محمد جهانگیری      

                                                                             معاون برنامه ریزی و نظارت
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.