جمعه، 8 اسفند 1399

ديدار مديركل روابط عمومي و امور بين الملل سازمان نظام پزشكي با وزير مشاور در امور سازمان هاي توسعه اي غنا

  • 27 بهمن 1394
  • 22:19
  • سازمان
  • 0 دیدگاه
  • 431 بازدید
  • Article Rating
دکتر رضا لاری پور در دیدار دکتر مصطفی احمد وزیر مشاور در امور سازمان های توسعه ای غنا از آمادگی سازمان نظام پزشکی در توسعه فعالیت های بهداشتی درمانی در غنا خبر داد
به گزارش روابط عمومي در اين ديدار كه عصر امروز در هتل آزادي تهران برگزار شد دكتر رضا لاري پور مشاور رييس كل سازمان نظام پزشكي با دكتر مصطفي احمد وزير مشاور در امور سازمان هاي توسعه اي كشور غنا به گفتگو پرداختند.
لاري پور ضمن خوش آمد گويي به تشريح فعاليت ها و وظايف سازمان نظام پزشكي به عنوان بزرگترين نهاد غيردولتي پرداخت و با اشاره به تنوع و تكثر اعضاي اين سازمان نسبت به گسترش همكاري هاي علمي آموزشي و تقويت و ارتقا سيستم بهداشتي درماني و كمك در تجهيز و تاسيس بيمارستانهاي تخصصي در غنا ابراز آمادگي نمود.
مديركل روابط عمومي سازمان نظام پزشكي با برشمردن برخي از مزاياي شبكه هاي بهداشتي درماني شهري و روستايي از پيشرفت هاي قابل ملاحظه پزشكان ايراني در درمان بيماريهاو عدم نياز به اعزام به خارج از كشور بيماران سخن گفت.
در ادامه اين ديدار دكتر مصطفی احمد وزیر مشاور در امور سازمان های توسعه ای کشور غنا ضمن ابراز خرسندی از حضور در کشور ایران، از گزارش مديركل روابط عمومي و امور بين الملل سازمان نظام پزشكي تقدير كرد و افزود میان کشور ایران و غنا روابط گرم و صمیمی وجود دارد و تمایل دارم که به این روابط عمق ببخشم .
وی ادامه داد: همواره روابط دوجانبه میان دو کشور ایران و غنا برای دو کشور بسیار سودمند بوده و ما توانسته ایم از تجربیات کشور ایران در حوزه کاری مان بهره ببریم .
وزير مشاور غنا با اشاره به ظرفيت هاي گسترده موجود در غنا و استقبال از طرح شبكه هاي بهداشتي درماني و تجهيز بيمارستاني خواستار شد طي چند روز آينده يادداشت تفاهمي آماده و پس از بررسي هاي لازم به امضاي دو كشور برسد.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.