شنبه، 9 اسفند 1399

رئیس جامعه متخصصان داخلی ایران گلایه کرد: ارجحیت مشکلات جامعه پزشکی به گرایش های سیاسی افراد

  • 29 دی 1394
  • 19:41
  • سازمان
  • 0 دیدگاه
  • 287 بازدید
  • Article Rating
رئیس جامعه متخصصان داخلی ایران با گلایه از اینکه برخی از مسائل سیاسی پزشکان را وادار به ارجحیت گرایش های سیاسی شان به مسائل شغلی و فکری خودشان می کنند، افزود: متاسفانه آنچه که از نظر سیاسی برایشان مهمتر و موجب تضمین آینده شان می شود را مد نظر قرار می دهند.

دکتر ایرج خسرونیا رئیس جامعه متخصصان داخلی ایران در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار نظام پزشکی با ابراز خرسندی از حضور گسترده جامعه پزشکی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: این مهم موجب خواهد شد نیروهای بیشتری را در مقام تصمیم گیری به خصوص در مجلس شورای اسلامی داشته باشیم.

وی با درخواست از منتخبین پزشک مبنی بر اینکه پس از انتخاب، جامعه پزشکی را از یاد نبرند، خاطرنشان کرد: امکان دارد نمایندگان پزشک، نماینده یک شهر نیز باشند و بیشتر خواسته های آن شهر را در نظر گیرند اما انتظار می رود زمانی که 20 تا 30 نفر پزشک، داروساز و دندان پزشک در مجلس حضور دارند، مسائل مربوط به جامعه پزشکی نیز با دقت بیشتری بررسی شود.

عضو هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه نمایندگان جامعه پزشکی باید بودجه مربوط به بهداشت و درمان را مورد توجه بیشتری قرار دهند، ابراز داشت: همچنین انتظارات جامعه پزشکی و مردم را برآورده کرده و در جهت رفع مشکلات حوزه سلامت کوشا باشند.

وی با ابراز تاسف مبنی بر اینکه متاسفانه برخی از همکاران ما پیش از انتخابات یک حرف و پس از آن حرف دیگری را می زنند، اذعان داشت: این در حالی است که در دوره فعلی مجلس، برخی ازنمایندگان پزشک، حتی مخالف جامعه پزشکی هستند.

انتهای پیام/ع

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.