دوشنبه، 30 فروردین 1400

تاثیر سوابق تحصیلی بر چهل و سومین آزمون دستیاری لغو شد

  • 17 مرداد 1395
  • 09:43
  • سازمان
  • 0 دیدگاه
  • 287 بازدید
  • Article Rating
تاثیر سوابق تحصیلی بر چهل و سومین آزمون دستیاری لغو شد
علی رغم تاکید مسئولان آموزشی وزارت بهداشت بر اجرای تاثیر سوابق تحصیلی در روند محاسبه رتبه های زیرگروه چهل و سومین آزمون دستیاری، چند ساعت بعد از اعلام رتبه های زیرگروه خبر لغو تاثیر سوابق تحصیلی را اعلام کردند.علی رغم تاکید مسئولان آموزشی وزارت بهداشت بر اجرای تاثیر سوابق تحصیلی در روند محاسبه رتبه های زیرگروه چهل و سومین آزمون دستیاری، چند ساعت بعد از اعلام رتبه های زیرگروه خبر لغو تاثیر سوابق تحصیلی را اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پزشکی و به نقل از سپید محمد حسین پورکاظمی، رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی ضمن تایید این خبر که در آخرین ساعات روز گذشته منتشر شد، تصریح کرد: این تغییر با دستور وزیر بهداشت انجام شده است.
براساس آنچه در اطلاعیه دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت آمده دلیل این تغییر رفع نگرانی های موجود اعلام شده از سوی داوطلبان بوده است.

گفتنی است پیش از این دکتر زالی رئیس کل سازمان نظام پزشکی به درخواست جمعی از شرکت کنندگان آزمون دستیاری در خصوص لغو مصوبه تاثیر مثبت نمرات ارزشیابی دوران پزشکی عمومی نامه ای به معاون آموزشی وزارت بهداشت نوشته بود که در ذیل می خوانید :

جناب آقای دکتر لاریجانی

معاون محترم آموزشی وزارت بهداشت

 

سلام علیکم

       احتراماً؛ با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک پیشاپیش عید سعید فطر، به پیوست درخواست جمعی از شرکت کنندگان آزمون دستیاری در خصوص لغو مصوبه تأثیر مثبت نمرات ارزشیابی دوران پزشکی عمومی و نمره آزمون پیش کارورزی در آزمون دستیاری ایفاد می گردد.

خواهشمند است دستور فرمایید مساعدت های مقتضی جهت رفع مشکل ایشان معمول گردد. ضمناً این سازمان آمادگی کامل خود را جهت مشارکت در تشکیل کمیته های مشترک تعاملی جهت تمشیت مسئله مربوطه اعلام می‌دارد.

 

دکتر علیرضا زالی

رئیس کل

95/4/15

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.