پنجشنبه، 8 آبان 1399
آخرین اخبارآرشیو

آیین نامه استاندارد سازی تابلو؛ مهر؛ سرنسخه و کارت ویزیت + دانلود فایل

آیین‌نامه استانداردسازي تابلو، مهر، سرنسخه و کارت ویزیت مؤسسات پزشكي، مطب‌ها و دفاترکار شاغلان حرف پزشكي و وابسته از سوی شورای عالی نظام پزشکی ابلاغ شد.

اسامی منتخبین سلامت (قهرمانان کرونا) + فایل دانلود


سازمان نظام پزشکی کشور به منظور تجلیل از قهرمانان سلامت در بحران اپیدمی کووید 19 و نکوداشت روز پزشک ؛هدایایی به کادر سلامت معرفی شده از سوی 206 نظام پزشکی سراسر کشور ارسال نمود.

لیست داروخانه های منتخب منتشر شد

سازمان غذا و دارو لیست داروخانه های منتخب برای ارائه داروهای بیماران خاص، انسولین، پیوند، تالاسمی و ... را منتشر کرد.

نظام پزشکی هیچ مجوزی برای تبلیغات دارویی و درمان کرونا صادر نکرده است


بدنبال تماس های مکرر برخی از اعضای سازمان نظام پزشکی مبنی بر اطلاع رسانی غیرعلمی و تبلیغات غیر قانونی صفحه اینستاگرامی "cancer.nutrition " در خصوص ویروس کرونا؛ سازمان نظام پزشکی پیگیری های لازم را انجام داد.

جزییات محدودیت‌های سفر به ۵ کلانشهر اعلام شد

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جزییات اعمال محدودیت‌های سفر از مبدا یا مقصد پنج کلانشهر تهران، کرج، اصفهان، مشهد و ارومیه را اعلام کرد.

هزینه اقلام حفاظتی و مواد ضد عفونی کننده مورد تایید شورای عالی نظام پزشکی اعلام شد

طبق مصوبه شماره 13 چهلمین جلسه شورای عالی ؛ هزینه محاسبه شده اقلام حفاظتی و مواد ضدعفونی کننده برای هر بیمار مراجعه کننده به مراکز تشخیصی و درمانی سرپایی بخش خصوصی مورد تایید این شورا ، به روسای نظام پزشکی شهرستان ها اعلام شد.

توزیع واکسن آنفولانزا در تهران آغاز شد

ثبت‌نام به‌صورت مرحله‌ای و با ارسال اس‌ام‌اس به ده هزار نفر از اعضای  سازمان نظام‌پزشکی در شهر تهران آغاز شد. از میان ده هزار پیامک ارسالی تاکنون بیش از پنج هزار نفر در سامانه دریافت واکسن ثبت‌نام کرده‌اند

تدابیر نظام پزشکی جهت کاهش مراجعه حضوری اعضا برای دریافت گواهی عدم سوءپیشینه انتظامی

با توجه به پاندمی ویروس کووید19، سازمان نظام پزشکی تدابیر ویژه ای جهت صدور گواهی عدم سوءپیشینه انتظامی اتخاذ نموده تا حضور اعضای محترم به حداقل ممکن برسد. لازم به ذکر است که این تدابیر مربوط به اعضای محترم ساکن تهران است که سابق بر این لازم بود جهت ارائه درخواست، پرداخت هزینه های لازم و تکمیل فرم مربوطه، مراجعه حضوری داشته باشند.اعضای محترم ساکن شهرستان، باید همچنان به نظام پزشکی شهر مربوطه مراجعه کنند.

صفحه 1 از 2ابتدا   قبلی   [1]  2  بعدی   انتها