پنجشنبه، 30 دی 1400

اطلاعیه شماره 40:

نحوه دریافت کارت واکسیناسیون کووید 19

  • 08 تیر 1400
  • 14:52
  • سازمان
  • 6 دیدگاه
  • 112614 بازدید
  • Article Rating
نحوه دریافت کارت واکسیناسیون کووید 19
کارت واکسیناسیون کووید 19 اعضای سازمان نظام پزشکی به دو صورت الکترونیک و دریافت کارت پی وی سی به صورت پستی قابل دریافت است.

به اطلاع همکاران محترم می‌رساند که با هماهنگی‌های انجام شده امکان دریافت کارت هوشمند سابقه واکسیناسیون کووید-19 به دو زبان فارسی و انگلیسی و به دو شکل الکترونیک و چاپی فراهم شده است.


همکاران محترمی که در شهر تهران توسط سازمان نظام پزشکی هر دو دوز واکسن کووید 19 را دریافت کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به لینک زیرکارت واکسن خود را به صورت الکترونیک و چاپی دریافت کنند.

 

سامانه "دریافت کارت هوشمند سابقه واکسیناسیون کویید-19"

 

کارت‌ها به دو شکل الکترونیک و چاپی (چاپ روی کارت پی وی سی) صادر می‌شود که نوع چاپی آن به‌صورت پستی ارسال می‌شود. بر روی هر کارت کی یو آر کد (QR Code) وجود دارد که در همه جا قابل رصد و اتصال به سایت سازمان خواهد بود و سابقه واکسیناسیون تا زمان مورد نیاز بر روی سرورها محفوظ خواهد ماند.
هزینه دریافت کارت به‌صورت الکترونیک ده هزار تومان و به‌صورت چاپی و ارسال پستی شصت هزار تومان است.


قابل توجه همکاران محترم شهرستان‌ها و افرادی که عضو نظام پزشکی هستند اما واکسن خود را در بخش دیگری نظیر بیمارستان ها ومراکز دولتی زده اند:
 از آنجا که اطلاعات تزریق دوز اول و دوم  واکسن کووید 19 توسط سازمان نظام پزشکی شهرستان‌ها  یا مراکز دولتی دیگر در اختیار اداره کل نیست، هرکدام از همکاران نظام پزشکی شهرستان‌ها  یا مراکز دولتی که مایل به دریافت کارت فوق هستند، به یکی از دو روش زیر اقدام نمایند:
روش اول: ارسال فایل اکسل تمامی همکارانی که هر دو دوز را تزریق نموده‌اند، به‌صورت یک‌جا، توسط نظام پزشکی شهرستان یا بیمارستانی که تزریق نموده اند برابر اطلاعات مندرج در تصویر کارت بعلاوه موبایل و آدرس پستی!
روش دوم: ثبت‌نام به‌صورت فردی در «سامانه ثبت‌نام کارت هوشمند سابقه واکسیناسیون کووید-19» نظام پزشکی که لینک ورود به آن در اطلاعیه بعدی سازمان اعلام خواهد شد.
اگر به روش اول عمل شود، بعد از ارسال فایل و تأیید دریافت، افراد می‌توانند به سامانه وارد و ثبت‌نام نمایند.
اگر روش دوم اختیار شد، فرد باید کارت واکسیناسیون تزریق دو مرحله‌ای یا یک مرحله ای صادر‌شده در محل واکسیناسیون خود را به‌علاوه نامه تأییدیه نظام پزشکی شهرستان یا بیمارستان و مرکز دولتی را در سامانه مذکور، بارگزاری نماید. همچنین یک نسخه از نامه تأییدیه نظام پزشکی نیز از طریق اتوماسیون به روابط عمومی اداره کل برای آن دسته از همکارانی که در نظام پزشکی شهرستان اقدام نموده اند ارسال شود.
جهت راهنمایی می‌توانید در روزهای کاری در ساعات اداری (8 تا 16) با پشتیبانی سامانه نوبان به شماره 42247-021 تماس حاصل فرمایید.

نمونه کارت واکسیناسیون به صورت الکترونیک و پشت و روی کارت پی وی سی ارسالی با پست

برچسب ها : اطلاعیه
دکتر امیر صدری امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

زینب یکشنبه, 20 تیر,1400 10:07
سلام ، همکارانی که کد ملی ندارند به جای کد ملی چه عددی را باید وارد کنند؟
===
سلام با پشتیبانی نوبان تماس بگیرید
مرتضی شیخ الاسلامی ﺳﻪشنبه, 22 تیر,1400 18:19
با سلام من دو دوز واکسن را در مرکز بهداشت اراک دریافت کردم اما اسم مرکز بهداشت اراک نیست
===
سلام اگر اطلاعیه را با دقت مطالعه کرده باشید سازوکار دریافت کار برای اعضای شهرستان ها ذکر شده است
خدیجه خانعلی دوشنبه, 05 مهر,1400 11:36
خوبه خیلی خوبه
ابوالقاسم نوروزی شنبه, 10 مهر,1400 19:22
بسیار عالی
محمد ابراهیم زاده پنجشنبه, 22 مهر,1400 23:19
با ارزوی شکست کرونا
عاطفه رجبخواه دوشنبه, 26 مهر,1400 00:08
به نظر من کار عالی است