سازمان نظام پزشکی

تاریخ: 17 خرداد 1400

تخفیف 50 درصدی معوقات اعضای سازمان نظام پزشکی مشروط بر اخذ کارت هوشمند و امضای دیجیتال

دکتر محمد جهانگیری در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی سازمان نظام پزشکی با اعلام این خبر بیان کرد: بدلیل این که برخی از اعضای سازمان نظام پزشکی (پزشکان تمام وقت دانشگاههای علوم پزشکی ، داروسازان، آزمایشگاهیان و ...)پروانه و مجوز فعالیت خود را از این سازمان دریافت نمی کنند؛ گاهاً اطلاعات این اعضا به روز نبوده و بدهی های معوق زیادی دارند.

وی افزود: به منظور تسهیل امور بویژه برای همکاران شاغل در مراکز دولتی که ملزم به رعایت قوانین هستند، پیشنهاد دادیم تا پایان خردادماه ، اعضایی که برای اخذ کارت هوشمند و امضای امن دیجیتال خود اقدام می نمایند ازتخفیف 50 درصدی معوقات خود برخوردار شوند.

معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی ادامه داد: بر این اساس کلیه همکارانی که از طریق سامانه صدورکارت هوشمند و امضای دیجیتال اقدام نمایند، مشمول این تخفیف خواهند شد (تخفیف مشروط بر اخذ کارت هوشمند و امضای دیجیتال) .

جهانگیری در خصوص کلمه تقسیط درج شده در پرتال فردی اعضای سازمان نظام پزشکی گفت: این کلمه فرآیند مالی انجام کار است که اگر همکاران اقدام به اخذ کارت هوشمند و امضای دیجیتال نمایند؛ سیستم این بدهی را حذف می کند.

توجه:   مشاهده فلوچارت بهره‌مندی از ۵۰ درصد تخفیف کسانی که حق عضویت سال‌های قبل خود را نپرداخته اند

انتهای پیام

روتیتر