سازمان نظام پزشکی

تاریخ: 20 تیر 1399

هنوز تصمیمی در رابطه با تعلیق یا تعویق کنکور گرفته نشده است

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پزشکی "فاطمه زرین آمیزی" سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا‌، در واکنش به تاکید فرمانده ستاد ملی مقابله با کرونای تهران در رابطه با تعلیق کنکور و تمام آزمون‌های هفته‌های آینده گفت: در جلسه‌ای که آقای خدایی و وزیر علوم در مجلس داشتند، نماینده‌های مجلس دغدغه‌های داوطلبان و خانواده‌های آنان را بیان کردند ولی تصمیمی در رابطه با تعلیق و یا تعویق کنکور در نظر گرفته نشده است.

***سازمان نظام پزشکی  را در اینستاگرام  دنبال کنید

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه اظهار داشت: بررسی و تصمیم گیری در این زمینه به عهده ستاد ملی مقابله با کرونا واگذار شده است. اگر ستاد ملی مقابله با کرونا بخواهد بر اساس ضرورت تاریخ آزمون‌ها را تغییر دهد، سازمان سنجش آموزش کشور نیز بر اساس نظری که ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرده است رفتار خواهد کرد.

وی افزود: همه چیز بستگی به نظر ستاد دارد ولی در حال حاضر تاریخ‌ها بر اساس همان زمان‌های قبلی خواهد بود و آزمون‌ها در همان زمان هم برگزار خواهد شد. آنچه که آقای دکتر زالی به عنوان نگرانی درباره آزمون‌ها مطرح کرده است، باید ستاد ملی مقابله با کرونا به عنوان مصوبه در این زمینه اعمال کند تا به عنوان مثال آزمون‌های دکترا و کارشناسی ارشد در زمان‌های مقرر شده برگزار نشود، البته تصمیم گیری برای آزمون کنکور ۹۹ فعلا زود است. 

***به کانال سازمان نظام پزشکی بپیوندید

زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: بنابراین تا زمانی که چیزی از طرف ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام نشده سازمان سنجش موظف است طبق اعلامیه‌های قبلی که از سوی ستاد صورت گرفته است، پیش برود.

روتیتر