سازمان نظام پزشکی

تاریخ: 16 تیر 1399

دلجویی و پیگبری وضعیت دکتر ملک حسینی چشم پزشک مضروب

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پزشکی، دکتر محمدرضا ظفرقندی رئیس کل سازمان نظام پزشکی، طی تماس مستقیم با دکتر ملک حسینی چشم پزشک خدمتگذاری که اخیراً توسط تعدادی مورد حمله قرارگرفته و به طرز سختی مضروب شده بود از نزدیک در جریان روند درمانی و قضایی پرونده وی قرار گرفت.

در این تماس، دکتر ملک حسینی ضمن تشکر از اقدامات منطقه ای و مرکزی نظام پزشکی ابراز امیدواری کرد با پیگیری های پرونده وی و دیگر پزشک مضروبی که او نیز دو هفته قبل مورد حمله قرار گرفته بود، یکبار برای همیشه امنیت جامعه پزشکی در ارائه خدمات تامین شود.

این چشم پزشک افزود، خوشبختانه با مداخله نظام پزشکی استان، استاندار و مسئولین محلی، ضارب دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده است.

دکتر ظفرقندی نیز در این مکالمه تلفنی گفت، خوشبختانه در برخورد با شکنندگان حرمت طبابت و درمان تمام ارکان سازمان نظام پزشکی، اعضای جامعه پزشکی، مردم و مسئولین توافق نظر داشته و مجدانه پیگیر احقاق حق  به صورت فردی و هم جمعی هستند. 

***سازمان نظام پزشکی  را در اینستاگرام  دنبال کنید

رئیس کل سازمان نظام پزشکی سپس از روند درمانی این چشم پزشک جویا و اعلام آمادگی کرد در صورت نیاز ادامه درمان در تهران سازمان نظام پزشکی اقدام نماید.

در پایان این گفتگو دکتر ملک حسینی گفت: از لحظه ای که مورد ضرب و شتم واقع شده است، نتوانسته موبایلش را خاموش کند و موج اعلام انزجار مردمی از این اقدام ادامه دارد.

گفتنی است دو روز قبل خانمی با دفترچه بیمه فرد دیگری به مطب دکتر ملک حسینی مراجه می نماید که با مخالفت منشی مبنی بر غیرقانونی بودن این کار از مطب خارج و با چند نفر به هوای کتک زدن به منشی برمی گردند. دکتر ملک حسینی با شنیدن صدای فریادهای منشی و دیگر حاضرین در مطب و به حمایت از منشی از دفتر خود خارج می شود که او نیز به شدت مضروب و از ناحیه سر و اندام مورد ضرب و جرح قرار می گیرد.

***به کانال سازمان نظام پزشکی بپیوندید

پایان پیام

روتیتر: رئیس کل سازمان نظام پزشکی با تماس تلفنی امروز صبح: