سازمان نظام پزشکی

تاریخ: 31 خرداد 1399

تدوین و انتشار کتاب زندگی‌نامه و خاطرات شهدای جامعه پزشکی در مبارزه با کرونا

عصرگاه پنجشنبه ۲۹ خردادماه، جمعی از مسئوولان و کارکنان سازمان نظام پزشکی به دیدار خانواده خانم دکتر شیرین روحانی راد از شهدای جامعه پزشکی در مبارزه با بیماری کرونا رفته و ضمن تسلیت مجدد فقدان ایشان، از تلاش‌ها و فداکاری‌های این عضو ایثارگر جامعه پزشکی تجلیل و قدردانی کردند.

در این دیدار که در منزل پدری ایشان واقع در شهر پاکدشت برگزار شد، والدین و برادران شهید گرانقدر حضور داشتند و از خاطرات کاری و تحصیلی و فعالیت های خانم دکتر روحانی راد در منطقه پاکدشت سخن گفتند.
 

دکتر مسعود حبیبی، معاون اجتماعی و امور مجلس سازمان نظام پزشکی، در این دیدار ضمن عرض تسلیت و همدردی مجدد، جانفشانی ایثارگرانه خانم دکتر روحانی راد را که حتی در آخرین روزهای حیات مشغول ارایه خدمت به مردم بودند را از بهترین الگوهای اجتماعی و نماد دلسوزی و مسوولیت پذیری جامعه پزشکی معرفی کرد و ابراز امیدواری کرد که این الگوها بخوبی برای مردم جامعه تبیین و شناسانده شوند.وی همچنین با اهدای لوح یادبود رییس کل سازمان نظام پزشکی ایران به خانواده محترم شهید، از تهیه کتابچه زندگینامه و خاطرات شهدای جامعه پزشکی در مبارزه با بیماری کرونا خبر داد و اعلام کرد اولین جلد از این مجموعه درباره زندگی و فعالیت های شهید دکتر روحانی راد خواهد بود.

 

خانواده مرحوم دکتر روحانی راد نیز با ذکر خاطراتی از ایشان از توجه ویژه به مردم بخصوص مردم مناطق محروم و دستگیری از آنان را به عنوان یکی از ویژگی های بارز شخصیتی ایشان نام بردند که باعث شده بیماران و دوستداران دکتر روحانی راد همچنان سراغ او را بگیرند و فراموشش نکنند.

 

***به کانال سازمان نظام پزشکی بپیوندید

دکتر شیرین روحانی‌راد پزشک عمومی بیمارستان شهدای پاکدشت بود که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در خط مقدم مقابله با این بیماری در اورژانس این بیمارستان مشغول خدمت به مردم بود و ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۸ پس از ابتلا به ویروس کرونا، جان باخت.

در این دیدار دکتر جابری رییس نظام پزشکی پاکدشت، خانم بیجوند عضو هیات مدیره نظام پزشکی پاکدشت، دکتر افتخاری دبیر ستاد حوادث غیرمترقبه، دکتر رهبر از معاونت انتظامی، آقای خسروی مدیر برنامه ریزی و خانم داودی کارشناس مسوول معاونت اجتماعی سازمان نظام پزشکی حضور داشتند.

***سازمان نظام پزشکی  را در اینستاگرام  دنبال کنید

پایان پیام

روتیتر: در دیدار با خانواده شهید دکتر شیرین روحانی راد مطرح شد: