سازمان نظام پزشکی

تاریخ: 22 آبان 1398

افراد تحت پوشش «بیمه سلامت» از چند مرکز خدمت می‌گیرند؟

به گزارش اداره کل روابط عمومی و به نقل از "فارس"،کورش فرزین معاون خدمات بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت ؛ درباره تعداد مراکز طرف قرارداد با این بیمه توضیح داد: در حال حاضر 40 هزار مرکز درمانی و ارائه خدمات سلامت در کل کشور با ما طرف قرارداد هستند و همچنین در استان تهران نیز 2300 داروخانه برای ارائه خدمات به هموطنان با ما قرارداد امضا کرده‌اند.

وی با اشاره به امضای قرارداد بیمه سلامت با 10 هزار داروخانه در سراسر کشور گفت: می‌توانیم اعلام کنیم که 96 درصد داروخانه‌های کشور با ما قرارداد دارند و بیمه شدگان از آنها خدمت دریافت می‌کنند.

معاون خدمات بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت افزود: ما تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا با اکثر بیمارستان‌های خصوصی شهرستان‌ها قرارداد ببنیدم اما در شهر تهران بیمه سلامت با چند بیمارستان خصوصی طرف قرارداد نیست و ما درخواست‌هایی را برای آنها ارسال کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: طبق قانون بودجه افرادی که 50 الی 100 درصد یارانه حمایتی دولت را دریافت  می‌کنند و تحت پوشش بیمه رایگان قرار دارند باید برای دریافت خدمت به مراکز دولتی مراجعه کنند و تا زمانی که این قانون تغییر نکرده باشد روند ارائه خدمت به آنها تغییر نخواهد کرد.

سایت منبع

انتهای پیام/

روتیتر