سازمان نظام پزشکی

تاریخ: 04 شهریور 1398

مسابقات شطرنج در میان اعضای سازمان نظام پزشکی از سطح کیفی بالایی برخوردار است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ، محمد رضا صالح زاده سرپرست مسابقات شطرنج جشنواره ورزشی جامعه پزشکی سراسر کشور با اشاره به این که مسابقات شطرنج در طول سال برای اعضای سازمان برگزار می شود ، بیان کرد: انتظار می رود اعضای جامعه پزشکی  استقبال خوبی از این جشنواره داشته باشند و معمولا سطح کیفی مسابقات شطرنج نیز به دلیل حضور شطرنج بازان صاحب درجه بین المللی در میان اعضا سازمان نظام پزشکی بالاست.

وی افزود: مسابقات در دو جدول برای آقایان و بانوان و به روش سوئیسی برگزار خواهد شد که تعداد دورهای آن با میزان مشارکت بازیکنان متغیر خواهد بود.

وی ادامه داد: محل برگزاری مسابقات هیات شطرنج استان تهران واقع در خیابان حجاب است و به طور حتم  برگزاری جشنواره هایی از این نوع تاثیر بسیار زیادی در ایجاد نشاط  در میان اعضاء سازمان نظام پزشکی داشته و به همبستگی این جامعه بزرگ و اندیشمند کمک شایان توجهی می کند.

به گفته صالح زاده این گونه رویدادها به باز شدن مسیر قهرمانی و رفتن به سطوح بالاتر کمک می کند، کما اینکه جشنواره قبلی منجر به حضور تیم شطرنج سازمان نظام  پزشکی در لیگ برتر شطرنج کشور شد .

وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از مسئولین مربوطه که توجه ویژه ای به امر ورزش دارند، خاطرنشان کرد:  امید است که چنین رویدادهایی به صورت منظم برگزار و در تقویم سازمان نظام پزشکی گنجانده شود.

صالح زاده که سرپرستی مسابقات شطرنج جشنواره ورزشی جامعه پزشکی کشور را در دو بخش آقایان و بانوان عهده دار است ؛ مربی درجه یک فدراسیون شطرنج، مسئول اسبق کمیته آموزش و مربیان هیات شطرنج استان تهران و مربی تیم شطرنج سازمان نظام پزشکی است.

انتهای پیام

روتیتر