سازمان نظام پزشکی

تاریخ: 22 تیر 1393

امضاء تفاهمنامه بانک تجارت با سازمان نظام پزشکی

به گزارش اداره كل روابط عمومی و امور بين الملل سازمان نظام پزشكي، طی مراسمی که با حضور دکتر علیرضا زالی رئیس کل سازمان نظام پزشکی و محمدابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت  در محل سازمان برگزار شد، این تفاهمنامه همکاری به امضا رسید.
در آئین امضاء این تفاهمنامه ، دکتر زالی رئیس سازمان نظام پزشکی با تقدیر از توجه بانک تجارت به موضوع بهبود وضعیت نظام سلامت کشور گفت : این نوع همکاری ها ضمن تامین هزینه های مربوط به ایجاد و توسعه فعالیتهای فعالان حوزه های مختلف بهداشت و درمان کشور ، بستر لازم برای جلب اعتماد و همکاری های بلندمدت بین نظام سلامت کشور و شبکه بانکی را نیز فراهم می سازد.
در ادامه مقدم مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به اینکه همکاری بانک تجارت با سازمان نظام پزشکی در راستای برنامه های دولت تدبیر و امید در جهت ارتقاء نظام سلامت و حمایت از جامعه پزشکی کشور است یادآور شد : امید داریم تا با تسهیلات و خدماتی که به پزشکان شریف ایرانی ارائه می دهیم در مسیر ارائه خدمات درمانی به مردم نقشی موثرتر ایفاء کنیم .
 این تفاهمنامه یکساله با مفادی همچون، اعطای تسهیلات از سوی بانک به پزشکان برای خرید دفتر کار، مطب و تجهیزات پزشکی، اعطای تسهیلات مختلف در قالب عقود بانکی و مطابق با قوانین بانک مرکزی بین این دو مجموعه منعقد شد.
سرمایه‌گذاری بانک به صورت مشارکت واقعی و مستقیم در پروژه‌ها، اعطای کارت VIP هوشمند به پزشکان (پزشک کارت)، راه‌اندازی درگاه اینترنتی پرداخت وجوه برای سازمان و صدور کارت آسان خرید برای کارکنان سازمان از دیگر خدماتی است که بانک تجارت در این تفاهمنامه متعهد به ارائه آن شده است.
گفتنی است مراسم امضاء تفاهمنامه بانک تجارت و سازمان نظام پزشکی عصر روز چهارشنبه 18 تیر و با حضور مسئولان ارشد دو مجموعه برگزار شد.

روتیتر