سازمان نظام پزشکی

تاریخ: 26 اردیبهشت 1396

برگزاری نخستین کنگره بین المللی فیزیوتراپی


فرجود شکوهی نماینده جامعه بزرگ فیزیوتراپی کشور در نظام پزشکی درگفتگو با خبرنگار نظام پزشکی درخصوص جزئیات برگزاری این کنگره بیان داشت :   بیست و هشتمین کنگره سالانه انجمن فیزیوتراپی ایران با مشارکت سازمان نظام پزشکی ، سازمان بهزیستی،  دانشگاههای کشور و فدراسیون پزشکی ورزشی 3تا 5خرداد ماه جاری در هتل المپيك تهران برگزار می شود .

وی با اشاره به این که ثبت نام این کنگره بصور آنلاین انجام شده است ، افزود : استقبال شرکت کنندگان از این کنگره بی نظیر بوده و تا کنون بيش از  2 هزار فيزيوتراپيست از سراسر کشور و تعداد زیادی از فیزیوتراپیست های خارج کشور جهت شرکت در این همایش علمی- تخصصی از طریق سامانه فارسی و انگلیسی همایش ثبت نام نموده اند.

وی تصریح کرد : برای اولین بار این کنگره بصورت بین المللی و با حضور روسا و مسئولان انجمن ها از کشورهای دنیا و رییس کنفدراسیون جهانی فیزیوتراپی برگزار می شود.

 شکوهی در خاتمه ضمن دعوت مجدد از تمامی اساتید و متخصصین رشته های مختلف پزشکی جهت شرکت در این کنگره بین المللی علمی ، تخصصی خاطرنشان کرد : از زحمات دکتر محسنی بند پی رئیس پرتلاش و اعضای هیات مدیره و بازرس انجمن فیزیوتراپی کشور قدردانی می نمایم.

انتهای پیام / ر

روتیتر