دوشنبه 13 مرداد 1399

تصویب شیوه نامه درخواست صدور مجوز تبلیغات امور پزشکی

  • 13 آذر 1398
  • 15:10
  • سازمان
  • 0 دیدگاه
  • 507 بازدید
  • Article Rating
تصویب شیوه نامه درخواست صدور مجوز تبلیغات امور پزشکی
در پنجمین جلسه کمیته مرکزی تبلیغات ، شیوه نامه درخواست صدور مجوز تبلیغات امور پزشکی به تصویب رسید و ظرف یک تا 10 روز آینده به نظام پزشکی های سراسر کشور ابلاغ خواهد شد.

دکتر فربد رهنما مدیر کل نظارت سازمان نظام پزشکی کشور در گفت و گو  با خبرنگار این سازمان با اشاره به برگزاری پنجمین جلسه کمیته مرکزی تبلیغات بیان کرد: شیوه نامه درخواست صدور مجوز تبلیغات در این جلسه مورد بررسی و تصویب قرار گرفت که ظرف مدت 10 روز آینده به نظام پزشکی های سراسر کشور ابلاغ خواهد شد.

وی افزود: هدف از تدوین و تصویب این شیوه نامه ،یکسان سازی صدور مجوز تبلیغات امور پزشکی توسط کمیته تبلیغات 210 نظام پزشکی در سراسر کشور است که متقاضیان می توانند با مراجعه به نظام پزشکی محل طبابت خود درخواست صدور مجوز را داشته باشند که در این شیوه نامه چگونگی صدور مجوز تبلیغات امور پزشکی تبیین شده است.

وی درخصوص مدت زمان صدور این مجوز اظهار کرد: در شرایطی که نیاز به تغییرات نباشد بین 2 تا 4 هفته این مجوز صادر خواهد شد که در موارد اصلاحی و اعمال تغییرات ممکن است کمی طولانی تر شود.

رهنما در خصوص پنجمین جلسه کمیته مرکزی تبلیغات گفت: در این جلسه علاوه بر بررسی و تصویب شیوه نامه درخواست صدور مجوز تبلیغات ،  درخواست تبلیغ یکی از کالاهای سلامت محور نیز با حضور اعضای کمیته مورد بررسی قرار گرفت ومجوز تبلیغ آن صادر شد . سازمان نظام پزشکی و سازمان صدا و سیما همکاری خوبی در این زمینه دارند مبنی بر این که قانون تبلیغ امور پزشکی و کالاهای سلامت محور رعایت شود که امیدواریم این همکاری ادامه داشته باشد.

گزارش تصویری

انتهای پیام

زهرا رحیمی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.