شنبه 27 مهر 1398

دعوت از جامعه پزشکی برای ثبت نام در انتخابات شورایاری ها

  • 09 تیر 1398
  • 10:18
  • سازمان
  • 0 دیدگاه
  • 385 بازدید
  • Article Rating
دعوت از جامعه پزشکی برای ثبت نام در انتخابات شورایاری ها
عضو شورای عالی نظام پزشکی گفت : شورایاری‌ نهادى نو پا و مهم است كه مى طلبد تا در تركيب آن اقشار فرهیخته، آشنا به محله و مورد وثوق مردم حضور داشته باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی دکتر ناهید خداکرمی عضو شورای عالی نظام پزشکی و  رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران با بیان  این که پزشکان همواره گروه مرجع، محرم و مورد اعتماد جامعه بوده و هستند ، بیان کرد: نگاه پزشكان به شهر، محيط زيست و آب و هوا انسان محور است، زیرا هم درد را مى شناسند و هم درمان را لذا طبيبان ساكن يا شاغل در هر محله به نياز هاى سلامت اجتماعى، روانى و فيزيكى ساكنان محل  واقف بوده و مى توانند زبان مردم و بازوى توانمندى براى مديريت شهرى باشند تا هر محله به مكانى براى آرامش و آسايش بيشتر ساكنانش تبديل شود.

وی  افزود : از كليه اعضاى جامعه پزشكى بويژه پزشكان، داروسازان، دندانپزشكان، ماماها، رشته هاى پروانه دار و پرستاران دعوت می‌كنم تا با ثبت‌نام در انتخابات شورایاری‌ها و پس از انتخاب به‌عنوان عضو شورايارى محله خود، به شوراى شهر و مديريت شهرى  كمك كنند تا براى رسيدن به هدف تهران شهری براى همه و  برخوردار از محله هايى ايمن و سالم  با مردم براى مردم تصميم بگيرد.

وی خاطرنشان کرد: زمان ثبت نام تاریخ 15 تیرماه تمدید شده است که علاقه مندان برای ثبت نام می توانند به سامانه www.shorayari.tehran.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

زهرا رحیمی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.